Czy można posłać dziecko do I Komunii świętej w trybie indywidualnym? Co wybrać – zbiorową uroczystość razem z kolegami ze szkoły czy indywidualną przeżytą wyłącznie w gronie rodziny i przyjaciół? Marcin Perfuński razem z żoną nie tylko postawili sobie takie pytanie, gdy ich najstarsza córka zaczęła naukę w III klasie, ale także znaleźli na nie odpowiedź twierdzącą. W dzisiejszym odcinku posłuchasz jakie formalności należy spełnić i z jakich materiałów warto skorzystać, by samodzielnie przygotować dziecko do I Komunii oraz co zrobić gdy oferty restauracji na organizację przyjęcia nie mieszczą się w Twoim budżecie. Zapraszam:
Subskrybuj podcast w: iTunes, Android, Spotify, Youtube, Spreaker, RSS. Pobierz (prawy przycisk myszy i zapisz element docelowy jako…). Rozmiar pliku: 47MB

W tym odcinku:

  • Dlaczego warto zorganizować I Komunię świętą indywidualnie
  • Jakie formalności należy spełnić
  • Z jakich materiałów warto skorzystać do samodzielnej nauki
  • Z czym wiąże się organizowanie przyjęcia komunijnego w domu
  • Jakie są najlepsze prezenty pierwszokomunijne
  • Gdzie znaleźć superTATĘ?

Notatki, linki i ciekawostki z tego odcinka:

Jak słuchać podcastów?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z podcastami? To świetnie. Przed Tobą otwiera się nowy, wspaniały świat, który możesz eksplorować biegając, jadać samochodem lub spacerując z wózkiem po parku 😉 Z poniższego artykułu i filmów dowiesz się w jaki sposób możesz słuchać podcastów. Z kolei w tym artykule i filmie dowiesz się jak wystawić recenzję Twojego ulubionego podcastu.

Zostaw recenzję

Zostawiając recenzję podcastu pomożesz innym rodzicom dowiedzieć się o Ojcowskiej Stronie Mocy. W jaki sposób? Recenzje i opinie podwyższają pozycję podcastu w katalogu, dzięki czemu więcej osób może go zobaczyć.

Skontaktuj się ze mną

  • Chcesz podzielić się swoją opinią o stronie?
  • Masz pytanie?
  • Chcesz skomentować odcinek?
Napisz komentarz w polu na dole strony lub

Zasubskrybuj podcast

Mogą Cię również zainteresować inne moje treści:

Twoim zdaniem:

Co najbardziej podobało Ci się w tym odcinku? Czy dowiedziałeś się czegoś nowego? A może odkryłeś coś nowego o sobie? Które wskazówki wydają Ci się najbardziej pomocne? Podziel się swoją opinią w komentarzu na dole strony, a jeśli podobał Ci się ten podcast skorzystaj z poniższych przycisków, by udostępnić ten wpis na portalach społecznościowych.