Jak radzić sobie z emocjami, które rodzą się w nas każdego dnia. Tłumić, ignorować, a może wykorzystać? Czy bycie złym na swoje dziecko oznacza automatycznie, że jest się złym rodzicem? Czym jest regulacja emocji i wypalenie rodzicielskie? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku podcastu, którego gościem jest dr Dorota Szczygieł z Uniwersytetu SWPS. Zapraszam
Subskrybuj podcast w: iTunes, AndroidSpotify, Youtube, Spreaker, RSS. Pobierz (prawy przycisk myszy i zapisz element docelowy jako…). Rozmiar pliku: 55MB

W tym odcinku:

  • Czym są emocje?
  • Do czego służą emocje?
  • Co to jest regulacja emocji i dlaczego jest tak ważna?
  • Reinterpretacja poznawcza – skuteczne narzędzie regulowania emocji
  • Co to jest wypalenie rodzicielskie?

Notatki, linki i ciekawostki z tego odcinka:

Jak słuchać podcastów?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z podcastami? To świetnie. Przed Tobą otwiera się nowy, wspaniały świat, który możesz eksplorować biegając, jadać samochodem lub spacerując z wózkiem po parku 😉 Z poniższego artykułu i filmów dowiesz się w jaki sposób możesz słuchać podcastów. Z kolei w tym artykule i filmie dowiesz się jak wystawić recenzję Twojego ulubionego podcastu.

Zostaw recenzję

Zostawiając recenzję podcastu pomożesz innym rodzicom dowiedzieć się o Ojcowskiej Stronie Mocy. W jaki sposób? Recenzje i opinie podwyższają pozycję podcastu w katalogu, dzięki czemu więcej osób może go zobaczyć.

Skontaktuj się ze mną

  • Chcesz podzielić się swoją opinią o stronie?
  • Masz pytanie?
  • Chcesz skomentować odcinek?
Napisz komentarz w polu na dole strony lub

Zasubskrybuj podcast

Mogą Cię również zainteresować inne moje treści:

Twoim zdaniem:

Co najbardziej podobało Ci się w tym odcinku? Czy dowiedziałeś się czegoś nowego? A może odkryłeś coś nowego o sobie? Które wskazówki wydają Ci się najbardziej pomocne? Podziel się swoją opinią w komentarzu na dole strony, a jeśli podobał Ci się ten podcast skorzystaj z poniższych przycisków, by udostępnić ten wpis na portalach społecznościowych.