Moja ukochana została matką. Co teraz? – książka dla młodych ojców

Po urodzeniu dziecka już nic nigdy nie jest takie samo. I jakkolwiek trywialnie brzmi to zdanie, to każdy, kto miał to szczęście zostać ojcem lub matką, wie że to prawda i zupełnie nie mamy na to wpływu. Tym, na co mamy wpływ jest natomiast to, czy po narodzinach dziecka nasze wzajemne małżeńskie relacje pójdą w dobrą stronę, a tworzenie rodziny scementuje nasz związek, czy też nowo narodzony człowiek wbije między nas klin nieporozumienia. W swojej krótkiej książce-poradniku dla młodych ojców Moja ukochana została matką. Co teraz? Karolina Staszak opowiada o emocjach, potrzebach i nieporozumieniach, jakie towarzyszą tym pięknym, ale także trudnym momentom w życiu, jakim są pierwsze miesiące rodzicielstwa. Nieprzespane noce, różne oczekiwania czy wymuszona seksualna wstrzemięźliwość oddziałują na kobietę i mężczyznę w różny sposób, a brak zrozumienia może doprowadzić nie tylko do frustracji, ale też i do kryzysu małżeńskiego. Autorka na bazie doświadczeń trzykrotnego macierzyństwa daje sześć wskazówek, dzięki którym nam, mężczyznom może być łatwiej zrozumieć kobietę, która nagle sama staje na miłosnym rozdrożu:

Dziecko i mąż. Kogo wybrać?

Świadoma męska postawa oparta na szczerości, miłości, ale także świadomości własnych potrzeb na pewno pomoże przebrnąć przez ten czas w rodzicielstwie, gdy opadną już emocje po porodzie i zwyczajnie zatęsknimy za tym, by choć część rzeczy była jak dawniej. Po lekturze tego poradnika o taką postawę na pewno będzie o wiele łatwiej. Książka Moja ukochana została matką. Co teraz? została już wydana w formie e-booka. Pierwszy rozdział możesz przeczytać na stronie księgarni, a jeśli treść Cię zainteresuje, w tym samym miejscu znajdziesz też link do kupna książki. Autorka pragnie dotrzeć ze swoim przesłaniem do ojców również w tradycyjny sposób poprzez książkę drukowaną. W tym celu uruchomiła akcję na portalu PolakPotrafi, gdzie już niewiele brakuje, by zbiórka osiągnęła sukces. Zostały jeszcze 3 dni na wsparcie akcji, więc jeśli temat jest bliski Twojemu sercu i chcesz pomóc kolejnym rodzicom w trudach pierwszych miesięcy macierzyństwa, odwiedź stronę Moja ukochana została matką i zobacz co możesz uzyskać za swoją pomoc.

Zgadzasz się? Chcesz coś dodać?
A może gadam bzdury?

 Podziel się swoim doświadczeniem w komentarzu poniżej, napisz do mnie

i puść ten post dalej w świat:

Skoro doczytałeś do końca, to chyba Ci się podobało 😉 Pozwól zapoznać się z tym wpisem także Twoim znajomym:

Twoje dziecko ma już telefon? A może dopiero planujesz taki zakup? Dołącz do specjalnej grupy dla rodziców:

O mnie

Nazywam się Jarek Kania i pokazuję jak stać się rodzicem, jakiego sam chciałbyś mieć.

Zobacz więcej

Rodzicielskie wskazówki

Nowym artykułom często towarzyszą dodatkowe materiały z rodzicielskimi wskazówkami. Mogę Ci je wysyłać bezpośrednio na mejla. Chcesz?

Na początek otrzymasz ode mnie 3 soczyste ebooki.

Polub - to nie boli

Więcej inspiracji

Lubisz niespodzianki?

t

Kliknięcie znaku zapytania przeniesie Cię na losowo wybrany artykuł.

Daj się zaskoczyć 😉

Poznaj 6 zaskakujących sposobów, by Twoje dziecko mniej korzystało z telefonu.

Podaj swój adres email i już dziś zacznij zmieniać technologiczne nawyki w swojej rodzinie.

Udało się! Zgadnij kto właśnie napisał do Ciebie mejla ;)